Ubezpiecznia podróżne są skuteczną pomocą w razie wypadku, choroby, utraty bagażu w czasie wypoczynku czy podróży służbowej w kraju lub za granicą.
Mogą z nich korzystać osoby indywidualne, grupy i pracownicy.
Wiemy, co się liczy: szybka, bezgotówkowa pomoc na telefon dostępna z każdego miejsca na świecie 24 godziny na dobę.

Ubezpieczenie w podróży prywatnej zagranicznej i krajowej możesz wykupić dla siebie oraz dla rodziny lub znajomych.

Zakres ubezpieczenia

Dostosowujesz go do swoich potrzeb i Ty decydujesz, z jakich opcji ochrony chcesz skorzystać. Kompleksowa oferta zawiera:

 • pokrycie kosztów leczenia i pomocy w podróży,
 • ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) związanych z trwałym uszczerbkiem na zdrowiu, obowiązujące również (opcja) na terenie RP od wyjazdu z domu do przekroczenia granicy Polski i po przekroczeniu granicy Polski w drodze powrotnej do domu,
 • ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym za szkody na osobie lub rzeczy zabezpieczającej przed skutkami finansowymi związanymi z naprawieniem szkody wyrządzonej drugiej osobie,
 • ubezpieczenie opóźnienia, zniszczenia czy utraty bagażu podróżnego, ubezpieczenie obejmuje również przenośny sprzęt elektroniczny oraz instrumenty muzyczne,
 • ubezpieczenie ryzyka odwołania imprezy turystycznej przed wyjazdem lub rezygnacji z imprezy w trakcie jej trwania, zawierane z organizatorami zagranicznych imprez turystycznych – nawet do 100% wartości imprezy turystycznej,
 • pokrycie kosztów anulowania noclegu w hotelu oraz pokrycie kosztów rezygnacji z biletu lotniczego.

Co zapewnia to ubezpieczenie?

Możliwość skorzystania z szybkiej i fachowej pomocy Centrum Operacyjnego Assistance w razie jakiegokolwiek wypadku czy zachorowania w trakcie podróży, niezależnie od miejsca, gdzie to się stało. 

 • Doskonale wyszkolony zespół wielojęzycznych operatorów i lekarzy, z którymi można się konsultować telefonicznie przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
 • Dostęp do pełnego zakresu usług medycznych – począwszy od wizyty lekarskiej poprzez zabiegi ambulatoryjne, hospitalizację, aż do transportu medycznego samolotem sanitarnym. 
 • Bieżący nadzór Centrum Operacyjnego Assistance nad obsługą medyczną ubezpieczonego, co zwalnia go od konieczności np. szukania odpowiedniego specjalisty, szpitala, środków transportu. 
 • Allianz pokrywa koszty udzielenia pomocy. Nie ma więc potrzeby wydawania własnych pieniędzy, a później ubiegania się o refundację. 
 • Możliwość elastycznego dopasowania opcji ochrony do własnych potrzeb.

Ubezpieczenie w służbowej podróży zagranicznej

Ubezpieczenie w podróży zagranicznej to propozycja dla firm i organizacji, które często delegują swoich pracowników za granicę. Dla pracodawcy to niższe koszty i mniej formalności, a dla pracowników komfort korzystania z kompleksowej ochrony.

Proponujemy aż trzy formy ubezpieczenia po to, aby każdy pracodawca mógł wybrać ofertę dopasowaną do potrzeb przedsiębiorstwa:

 • imienną, 
 • bezimienną, 
 • z deklarowaną liczbą osobodni. 

Ubezpieczenie w służbowej podróży krajowej – polisa otwarta

Ubezpieczenie w podróży na terytorium Polski w formie polisy otwartej to propozycja dla firm i organizacji, które często delegują swoich pracowników mieszkających stale w Polsce na wyjazdy na terenie kraju. Dla pracodawcy to niższe koszty i mniej formalności a dla pracowników – komfort korzystania z kompleksowej ochrony.
Polisa zawierana jest w formie imiennej, co oznacza, że należy imiennie wskazać osoby, które będą wielokrotnie wyjeżdżać w podróż służbową podczas trwania ochrony ubezpieczeniowej. Nie ma ograniczenia co do długości jednorazowego pobytu w podróży. Istnieje też możliwość zgłaszania nowych osób do ochrony ubezpieczeniowej, a przesłanie listy powinno nastąpić na dzień przed wyjazdem.
Składka depozytowa zostaje rozliczona po zakończonym okresie ubezpieczenia w ciągu 30 dni.

Aby poznać ofertę zadzwoń lub napisz maila a umówimy się na spotkanie

Szeroki wachlarz oferowanych ubezpieczeń daje nam możliwość sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i pozwala na kompleksową obsługę zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

Copyright 2018 © All rights Reserved. Design by UTI.pl

Zamknij