W życiu tylko dwie rzeczy są pewne. Pierwszą są podatki. Drugą to, że nasza życiowa droga kiedyś się skończy.
Jakże często ubezpieczamy się od zdarzeń, które mogą nigdy nie nastąpić? Czemu nie ubezpieczyć się od rzeczy pewnej. Ubezpieczenia na życie to jedyna taka możliwość….
Za tym może nieco przewrotnym wstępem kryje się wiele ludzkich dramatów, czasem odchodzi z tego świata jedyny żywiciel rodziny, bądź osoba, której dochody są zasadniczymi dla bezpieczeństwa rodziny…..
Można złagodzić te skutki zawierając indywidualną umowę ubezpieczenia na życie. Za niewielką składkę otrzymujesz ochronę na wysokim poziomie. W ramach jednej umowy możesz objąć ochrona również cała rodzinę. Możesz również zapewnić sobie środki finansowe przypadku poważnego zachorowania, złagodzenia następstw nieszczęśliwych wypadków
Jeżeli jesteś pracownikiem firmy możesz skorzystać z ochrony w ubezpieczeniu grupowym. Zapewnia ono szeroki wachlarz ochrony, który można dostosowywać w zależności od potrzeb. Zapytaj pracodawcę o możliwość zawarcia takiej umowy. Jeśli jednak chciałbyś przystąpić do takiego ubezpieczenia i tu znajdziemy dla Ciebie rozwiązanie.

Aby poznać ofertę zadzwoń lub napisz maila a umówimy się na spotkanie

Szeroki wachlarz oferowanych ubezpieczeń daje nam możliwość sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i pozwala na kompleksową obsługę zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych.

Copyright 2018 © All rights Reserved. Design by UTI.pl

Zamknij